ЖК-панель Iiyama ProLite TE8612MIS-B2AG 85.6 " чорний
Фото 15 |
Iiyama ProLite TE8612MIS-B2AG 85.6 " чорний
Діагональ:85.6 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE8612MIS-B2AG 85.6 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Iiyama Prolite TE8612MIS-B2AG ekran dotykowy LCD o przekątnej 86" 2174 cm | 9 852 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cala TE8612MIS-B2AG INFRARED,40pkt,VA, | 8 462 zł |
iiyama TE8612MIS-B2AG MON-DSG-IYA-116 | 10 405 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cala TE8612MIS-B2AG INFRARED,40pkt,VA, | 10 094 zł |
iiyama ProLite TE8612MIS-B2AG 86" Class (85.6" TE8612MIS-B2AG | 8 509 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cala TE8612MIS-B2AG INFRARED,40pkt,VA, | 8 462 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cala TE8612MIS-B2AG INFRARED,40pkt,VA, | 8 740 zł |