Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433
Zdjęcia 8 |
Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew FRANKE Maris MRG 210/110-62 kamienny szary (135.0669.531) TERAZdodatk | 1 769 zł |
FRANKE studio 135.0669.531 MRG 210/110-62 Kamienny szary Zlewozmywak do po | 1 769 zł |
W-FRANKE Zlewozmywak MRG 210/110-62 kamienny szary 135.0669.531 (S) - VOUC | 1 769 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 210/110-62 onyx (135.0669.530) TERAZdodatkowyRABAT10 | 1 769 zł |
FRANKE studio 135.0669.530 MRG 210/110-62 Onyx Zlewozmywak do podbudowy Fr | 1 769 zł |
Modyfikacje Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532
Ceny na Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | od 1 279 zł | 52 oferty | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | od 1 479 zł | 67 oferty | ||
Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433 | od 1 769 zł | 7 oferty | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | od 1 798 zł | 55 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →