Кухонна мийка Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433
Фото 8 |
Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew FRANKE Maris MRG 210/110-62 kamienny szary (135.0669.531) TERAZdodatk | 1 769 zł |
FRANKE studio 135.0669.531 MRG 210/110-62 Kamienny szary Zlewozmywak do po | 1 769 zł |
W-FRANKE Zlewozmywak MRG 210/110-62 kamienny szary 135.0669.531 (S) - VOUC | 1 769 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 210/110-62 czarny mat (135.0669.529) TERAZdodatkowyR | 1 769 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532
Ціни на Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | від 1 066 zł | 64 пропозиції | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | від 1 479 zł | 74 пропозиції | ||
Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433 | від 1 769 zł | 13 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | від 1 508 zł | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →