Zlewozmywak kuchenny Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540x500
Zdjęcia 6 |
Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540x500740x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Etagon 500-IF/A stal szlachetna polerowana 521748 | 2 494 zł |
BLANCO ETAGON 500-IF/A Stal polerowana, korek auto., InFino, szyny 521748 | 2 594 zł |
Zlewozmywak stalowy Etagon 500-IF/A Blanco | 2 999 zł |
Modyfikacje Blanco Etagon 500-IF/A 521748
Ceny na Blanco Etagon 500-IF/A 521748 |
---|---|---|---|---|
Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540x500 | od 2 494 zł | 3 oferty | ||
Blanco Etagon 700-IF/A 524274 740x500 | od 2 256 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →