Кухонна мийка Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500
Фото 6 |
Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500740х500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-IF/A 521748 z kor. InFino | 2 527 zł |
Zlew stalowy Blanco Etagon 500-IF/A stal szlachetna polerowana 521748 | 2 494 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-IF/A 521748 z kor. InFino | 2 527 zł |
BLANCO ETAGON 500-IF/A Stal polerowana, korek auto., InFino, szyny 521748 | 2 594 zł |
Zlewozmywak stalowy Etagon 500-IF/A Blanco | 2 999 zł |
Модификації Blanco Etagon 500-IF/A 521748
Ціни на Blanco Etagon 500-IF/A 521748 |
---|---|---|---|---|
Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500 | від 2 494 zł | 6 пропозицій | ||
Blanco Etagon 700-IF/A 524274 740х500 | від 2 256 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →