Кухонна мийка Blanco Lexa 8S 514702 1160х500
Фото 8 |
Blanco Lexa 8S 514702 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lexa 8S 514702 1160х500
Усі ціни 45 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO LEXA 8 S Silgranit czarny odwracalny, korek auto., InFino | 2 425 zł |
Zlew granitowy Blanco Lexa 8 biały 524954 | 1 913 zł |
Zlew BLANCO LEXA 8S czarny (korek auto InFino) (525908) *** zamów wycięcie | 2 327 zł |
Zlew BLANCO LEXA 8 biały (korek auto InFino) (524954) *** zamów wycięcie o | 1 836 zł |
BLANCO 524954 LEXA 8 zlewozmywak Silgranit PuraDur Biały odwracalny, korek | 1 912 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →