Сотейник Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см
Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Brytfanna 28 cm (BH/1158) | 181 zł |
GARNEK GRANITOWY BERLINGERHAUS 28cm BH-1158 STONE TOUCH | 179 zł |
Brytfanna Berlinger Haus, ze szklaną pokrywką, 28 cm, BH/1158 | 192 zł |
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1158
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см | від 179 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см | від 196 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →