Сковорідка Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS BH/1191N 24 cm | 99 zł |
Patelnia Berlinger Haus Forest 24cm | 95 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS FOREST LINE BH-1191 | 89 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1191
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1191 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 см | від 79 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см | від 89 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см | від 105 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см | від 119 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см | від 135 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →