Сковорідка Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1192 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Forest Line BH/1192N 26 cm | 109 zł |
PATELNIA GRANITOWA 26cm BERLINGERHAUS FOREST LINE BH-1192 | 105 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Forest Line BH/1192N 26 cm BH-1192N | 109 zł |
Patelnia Berlinger Haus Forest, szary, drewniany, 26 cm, BH/1192 | 112 zł |
Patelnia Granitowa 26cm Berlinger Haus Forest Line Bh-1192 Lumarko! | 121 zł |
PATELNIA GRANITOWA 26cm BERLINGER HAUS FOREST LINE BH-1192 | 133 zł |
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1192
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1192 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 см | від 79 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см | від 89 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см | від 105 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см | від 119 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см | від 135 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →