Obudowa Thermaltake Divider 300 TG czarny (CA-1S2-00M1WN-00)
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Tę obudowę komputera wyróżnia przede wszystkim niestandardowa ścianka boczna - w pokrywie znajduje się trójkątna wkładka z hartowanego szkła, co uatrakcyjnia design urządzenia. Z przodu zastosowano również wykończenie na bazie szkła. Ponadto jednostka systemowa jest wyposażona w wyjmowany uchwyt na karty rozszerzeń PCI-E. Teraz gniazda można obrócić o 90˚, co pozwoli na ustawienie karty graficznej w pozycji pionowej.
Do obsługi masywnej grafiki przewidziano specjalny wspornik, który jest przymocowany do obudowy zasilacza. Obudowa komputera Thermaltake Divider 300 TG jest dobrze chroniona przed wnikaniem drobnego pyłu. Kanały wlotu powietrza pokryte są wstawkami z drobnej siatki, dzięki czemu podwozie pozostaje czyste przez długi czas. Ten przypadek znacznie uprości tworzenie układu chłodzenia. Ten model ma jeden wentylator 120 mm. Fabryczny wirnik jest montowany na tylnym panelu. Obudowa otrzymała wiele wsporników i punktów mocowania, aby pomieścić zarówno wentylatory, jak i chłodnice wodne. Ta obudowa pozwoli Ci złożyć mocny komputer o ciekawym designie.
Kup Thermaltake Divider 300 TG czarny
Wszystkie ceny 6 →Thermaltake Obudowa - Divider 300 Tempered Glass - Czarna KOTTKOC0DIV0000 | 419 zł |
Thermaltake Obudowa - Divider 300 Tempered Glass - Czarna 73294 | 419 zł |
Thermaltake Divider 300 TG Czarny | 419 zł |
Thermaltake Divider 300 TG Czarny | 439 zł |
Obudowa - Divider 300 Tempered Glass - Czarna | 434 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Divider 300 TG - CA-1S2-00M1WN-00 - PACZKO | 416 zł |
Modyfikacje Thermaltake Divider 300 TG
Ceny na Thermaltake Divider 300 TG |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Divider 300 TG biały | od 406 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake Divider 300 TG czarny | od 416 zł | 6 oferty |