Monitor Lenovo ThinkVision E28u-20 28 " czarny
Zdjęcia 7 |
Lenovo ThinkVision E28u-20 28 " czarny
Przekątna:28 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision E28u-20 28 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision E28u-20 skaerm - WLE 62F9GAT4EU | 2 149 zł |
Lenovo ThinkVision E28u-20 - 28'' | IPS | 4K | 60 Hz | DisplayPort, HDMI 2 | 1 089 zł |
Lenovo ThinkVision E28u-20 71,1 cm (28") 3840 x 2160 px 4K 62F9GAT4EU | 1 175 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision E28u-20 (62F9GAT4EU) Czarny | 1 392 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision E28u-20 (62F9GAT4EU) | 1 123 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →