Obudowa Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition czarny (CA-1I7-00F1WN-00)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition czarny
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:7 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:10 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Zawiera 2 wentylatory Riing 14 Blue.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake View 71 Riing Tempered Glass - Black KOTTKOB0VIEW270 | 940 zł |
Thermaltake View 71 Riing Tempered Glass - Black 42080 | 940 zł |
Obudowa Thermaltake View 71 TG Edition (CA-1I7-00F1WN-00) | 890 zł |
Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition Czarny | 929 zł |
Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition Czarny | 949 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition
Ceny na Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition |
---|---|---|---|---|
Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition biały | od 921 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition czarny | od 890 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →