Procesor Intel Core i5 Skylake i5-6402P BOX (BX80662I56402P)
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Intel Core i5 Skylake i5-6402P BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Skylake
Ceny na Intel Core i5 Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Skylake i5-6400 BOX | od 519 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6400T BOX | od 400 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX | od 200 zł | 5 oferty |
Polecamy