Chłodzenie wodne Deepcool LE500 Marrs (R-LE500-BKLNMG-G-1)
Zdjęcia 8 |
Deepcool LE500 Marrs
120 mm240 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 2250 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LE500 Marrs
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deepcool LE500 Marrs
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeepCool LE500 Marrs bk R-LE500-BKLNMG-G-1 | 290 zł |
Chłodzenie wodne DeepCool LE500 Marrs Black (R-LE500-BKLNMG-G-1) | 290 zł |
Chłodzenie wodne DEEPCOOL LE500 Marrs | 290 zł |
Chłodzenie wodne DEEPCOOL LE500 Marrs R-LE500-BKLNMG-G-1 | 290 zł |
Chłodzenie wodne Deepcool LE500 Marrs (R-LE500-BKLNMG-G-1) | 290 zł |
Modyfikacje Deepcool LE500 Marrs
Ceny na Deepcool LE500 Marrs |
---|---|---|---|---|
Deepcool LE300 Marrs | od 221 zł | 4 oferty | ||
Deepcool LE500 Marrs | od 290 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →