Chłodzenie wodne Deepcool LE520 White (R-LE520-WHAMMN-G-1)
Zdjęcia 7 |
Deepcool LE520 White
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 2250 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LE520 White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deepcool LE520 White
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEEPCOOL LE520 WH Processeur Refroidisseur de liquide tout-en-un 12 cm bia | 380 zł |
DeepCool LE520 WH - Ch?odzenie powietrzem procesora | 415 zł |
Chłodzenie wodne Deepcool LE520 WH (R-LE520-WHAMMN-G-1) | 391 zł |
Modyfikacje Deepcool LE520 White
Ceny na Deepcool LE520 White |
---|---|---|---|---|
Deepcool LE520 White | od 380 zł | 3 oferty | ||
Deepcool LE520 | od 344 zł | 8 oferty | ||
Deepcool LE720 White | od 450 zł | 6 oferty | ||
Deepcool LE720 | od 393 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →