Procesor Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM (CM8070104291810)
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM |
|
Linia niedrogich dwurdzeniowych procesorów z rodziny procesorów Intel Core 10. generacji opartych na mikroarchitekturze Comet Lake (14 nm). Zaprojektowany do instalacji na płytach głównych z gniazdem LGA1200 wyposażonych w chipsety z serii Intel 400. Różnią się przystępnymi kosztami, niskim wytwarzaniem ciepła i wysoką wydajnością energetyczną. Wszystkie modele są wyposażone w zintegrowany rdzeń graficzny UHD Graphics 610.
Zapewnia podstawowy poziom wydajności 3D (obsługa DirectX 12, OpenGL 4.6, OpenCL 2.1), sprzętowo dekoduje strumienie wideo wysokiej / ultra-wysokiej rozdzielczości i umożliwia tworzenie budżetowych konfiguracji PC bez dedykowanych kart graficznych. Opatentowana przez firmę Intel technologia Hyper-Threading umożliwia każdemu z dwóch rdzeni fizycznych jednoczesne wykonywanie dwóch wątków obliczeniowych (łącznie do 4 wątków), co zapewnia przyzwoity poziom wydajności w różnorodnych zadaniach domowych i profesjonalnych.
Procesory Intel Pentium Comet Lake to dobry wybór do tworzenia wszechstronnych komputerów biurowych do wydajnej pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami i treściami internetowymi. Wykazują przyzwoity poziom wydajności w przeglądarkach, komunikatorach internetowych i oprogramowaniu multimedialnym. Ze względu na skromne, typowe odprowadzanie ciepła, nie są one wymagające dla układów chłodzenia. Zaprojektowany do pracy z pamięcią DDR4-2133 / 2400/2666 w trybie dwukanałowym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Modyfikacje Intel Pentium Comet Lake
Ceny na Intel Pentium Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX | od 309 zł | 10 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM | od 336 zł | 2 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX | od 469 zł | 5 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX | od 567 zł | 6 oferty |