Procesor Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 (CD8069504193501)
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon 5222 procesor 3,8 GHz 16,5 MB CD8069504193501 | 6 537 zł |
° Intel Xeon Gold 5222 Cascade Lake TRAY CPU (CD8069504193501) | 5 767 zł |
Intel Xeon Gold 5222 3.8ghz Cpu Szary CD8069504193501 | 6 141 zł |
Modyfikacje Intel Xeon Gold 2nd Gen
Ceny na Intel Xeon Gold 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5217 | od 8 712 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5218 | od 3 551 zł | 15 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5220 | od 10 725 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 | od 5 767 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U | od 7 718 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6226 | od 2 922 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6230 | od 2 048 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6234 | od 8 614 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 | od 5 770 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6244 | od 12 134 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248 | od 10 652 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R | od 7 600 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6252 | od 5 422 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6254 | od 21 388 zł | 3 oferty |
Polecamy