Procesor Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R (CD8069504449401)
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon 6248R procesor 3 GHz 3575 MB CD8069504449401 | 9 700 zł |
Intel Xeon Gold 6248R / 3 GHz processor Procesor - 24 rdzeni - 3 GHz - Int | 13 239 zł |
Intel Xeon 6248R procesor 3 GHz 35,75 MB CD8069504449401 | 15 217 zł |
Intel Xeon Gold SRGZG 6248R 3.00 GHz CPU | 7 600 zł |
Intel Xeon Gold 6248r 3ghz Cpu Złocisty P24487-B21 | 19 642 zł |
Intel S3647 Xeon Gold 6248r Tray 3 Ghz Cpu Biały CD8069504449401 | 12 826 zł |
Intel Hpe Xeon 6248r 3ghz Cpu Posrebrzany 1335090 | 17 375 zł |
Modyfikacje Intel Xeon Gold 2nd Gen
Ceny na Intel Xeon Gold 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5217 | od 8 712 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5218 | od 3 551 zł | 15 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5220 | od 10 725 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 | od 5 767 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U | od 7 718 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6226 | od 2 922 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6230 | od 2 048 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6234 | od 8 614 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 | od 5 770 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6244 | od 12 134 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248 | od 10 652 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R | od 7 600 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6252 | od 5 422 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6254 | od 21 388 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →