Процесор Intel Xeon Gold 2nd Gen 6254 (CD8069504194501)
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6254 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Xeon Gold 2nd Gen
Ціни на Intel Xeon Gold 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5217 | від 8 712 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5218 | від 3 551 zł | 15 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5220 | від 10 725 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 | від 5 767 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U | від 7 568 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6226 | від 2 922 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6230 | від 2 048 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6234 | від 8 614 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 | від 5 770 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6242 | від 17 230 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6244 | від 12 131 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248 | від 10 650 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R | від 7 600 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6252 | від 5 422 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6254 | від 21 388 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо