Процесор Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 (CD8069504194001)
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Xeon 6240 procesor 2,6 GHz 24,75 MB CD8069504194001 | 9 068 zł |
INTEL XEON GOLD 18 CORE PROCESSOR 6240 2.60GHZ 24.75MB 150W FCLGA3647 CPU | 9 548 zł |
Procesor serwerowy Intel Intel Xeon Gold 6240 2.6 GHz (18C36T) Tray Sockel | 5 770 zł |
Модификації Intel Xeon Gold 2nd Gen
Ціни на Intel Xeon Gold 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5217 | від 8 712 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5218 | від 3 551 zł | 15 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5220 | від 10 699 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 | від 5 785 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U | від 7 718 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6226 | від 2 922 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6230 | від 2 048 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6234 | від 8 614 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 | від 5 770 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6244 | від 12 134 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248 | від 10 652 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R | від 7 600 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6252 | від 5 422 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6254 | від 21 388 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →