Procesor Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX (BX8071512900K)
Wideo 7Zdjęcia 2 |
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX |
|
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-12900K PR-IN17I9-INT-002 | 1 759 zł |
Procesor INTEL Core i9-12900K | 1 738 zł |
Procesor INTEL Core i9-12900K BX8071512900K BOX | 2 065 zł |
Intel Procesor Intel Core i9-12900K 3.2 to 5.2GHz LGA1700 | 1 968 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Alder Lake
Ceny na Intel Core i9 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX | od 2 199 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 OEM | od 2 679 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX | od 2 072 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX | od 1 730 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF BOX | od 1 679 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM | od 1 734 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K OEM | od 1 868 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS BOX | od 2 276 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →