Процесор Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS OEM (CM8071504569915)
Відео 7Фото 2 | Очікується у продажу 1 699 zł Роз'єм (Socket): Intel LGA 1700; Кількість ядер (cores): 16; Performance (cores): 8; Efficient (cores): 8; Кількість потоків (threads): 24; Performance-core Base (ГГц): 3.4; Efficient-core Base (ГГц): 2.5; Модель IGP: UHD Graphics 770; Підтримка PCI Express: 5.0; |
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS OEM |
|
Гібридна архітектура, що передбачає поєднання високопродуктивних (Performance-cores) і енергоефективних (Efficient-core) ядер. Підтримка стандарту DDR5 і інтерфейсу PCI Express 5.0.
Performance-cores – високопродуктивні ядра, здатні одночасно виконувати до двох потоків обчислення. Efficient-core – енергоефективні ядра, не підтримують Hyper-Threading і призначені для обробки фонових навантажень.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Alder Lake
Ціни на Intel Core i9 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX | від 2 199 zł | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX | від 2 072 zł | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX | від 1 730 zł | 23 пропозиції | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF BOX | від 1 646 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM | від 1 733 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K OEM | від 1 867 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS BOX | від 2 265 zł | 10 пропозицій |