Procesor Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM (CM8070804400164)
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel S1200 Core i9 11900KF Tray 8x35 125W GEN11 CM8070804400164 | 1 066 zł |
Intel Core i9-11900KF OEM (CM8070804400164) | 1 899 zł |
Procesor Intel Core i9-11900KF, 3.5 GHz, 16 MB, OEM (CM8070804400164) | 1 179 zł |
Intel Core i9-11900KF procesor 3,5 GHz 16 MB Smart CM8070804400164 | 996 zł |
Intel Core i9-11900KF OEM (CM8070804400164) | 1 899 zł |
Intel Core I9-11900kf Cpu Niebieski CM8070804400164 | 953 zł |
Intel Taca CPU/Core i9-11900KF 350GHZ LGA1200 CM8070804400164 | 1 120 zł |
Modyfikacje Intel Core i9 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | od 1 243 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | od 1 175 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | od 2 423 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | od 1 109 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | od 940 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | od 953 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K OEM | od 1 081 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →