Procesor Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX |
|
Cztery rdzenie fizyczne i osiem wątków wirtualnych. Automatyczne doładowanie turbo.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor Intel Core i3-10100F 3.6GHz/6MB (BX8070110100F) s1200 BOX | 288 zł |
Intel Core i3-10100F Comet Lake Procesor - 4 rdzeni - 3.6 GHz - Intel LGA1 | 305 zł |
Procesor Intel Core i3-10100F BX8070110100FSRH8U | 499 zł |
Intel Core i3-10100F PR-IN12I3-INT-004 | 308 zł |
Procesor INTEL Core i3-10100F Box | 355 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Comet Lake
Ceny na Intel Core i3 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 BOX | od 409 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 OEM | od 447 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX | od 288 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F OEM | od 264 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX | od 352 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX | od 827 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 OEM | od 827 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →