Процесор Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Відео 10Фото 2 |
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Усі ціни 20 →Procesor Intel Core i3-10100F 3.6GHz/6MB (BX8070110100F) s1200 BOX | 288 zł |
Procesor Intel Core i3-10100F BX8070110100FSRH8U | 499 zł |
Intel Core i3-10100F PR-IN12I3-INT-004 | 308 zł |
Procesor INTEL Core i3-10100F Box | 355 zł |
Procesor INTEL Core i3-10100F Box | 355 zł |
Core i3 перетворюється у Core i5
Як би ми не критикували Intel останні кілька років (а там є за що), не можна не визнати, що сімейство Comet Lake попри застарілий техпроцес, вийшло чудовим. Не скрізь, звичайно, але в бюджетному сегменті так точно. Хорошим прикладом цього може послужити відносно новий бюджетник Core i3 10100, який за свої 100 з хвостиком доларів пропонує 4-ядерник з багатопотоковістю та турбо-бустом. Порівняйте це з Core i3 дворічної давності, у яких подібних цих принад і близько не було, але цінники на страті були майже вдвічі вище.
Розкриє потенціал досить потужної відеокарти
Враховуючи, що ще рік тому для молодших моделей Core i3 нормою були просто 4 ядра, тепер ці процесори наступають на п'яти старшим Core i5, яким під тиском конкурентів Ryzen довелося стрімко нарощувати ядра і при цьому ще й дешевшати. Тому головне питання ― на що здатні вісім потоків c максимальною частотою 4.3 ГГц? Відразу скажемо, що на багато що. Фактично це той же Core i7-7700 зі злегка урізаним кешем (6 МБ проти 8 МБ), який два роки тому називали флагманським каменем та оптимальним процесором для ігор. Навіть з простенької материнкою на чипсеті H410 та недорогою пам'яттю, що працює у двоканальному режимі, цей бюджетник зможе розкрити потенціал відеокарти рівня GeForce GTX 1080 Ti.
Початковий рівень? Аж ніяк!
Якщо відкласти в сторону скромні можливості та сумнівні перспективи розгону, то Core i3-10100 ідеально підійде для ігрового комп'ютера початкового і навіть середнього рівня. Враховуючи ну дуже демократичний цінник, його найближчими конкурентами в стані AMD виявиться Ryzen 3 3100, який фактично став першим справді недорогим процесором в лінійці AMD Matisse. На його користь говорить більш сучасний техпроцес, трохи більша продуктивність, підтримка ліній PCI-E 4.0 і старий добрий сокет AM4. Але при цьому коштує він майже на третину дорожче, до того ж — спробуйте знайти його зараз у продажу.
Модификації Intel Core i3 Comet Lake
Ціни на Intel Core i3 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 BOX | від 409 zł | 24 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 OEM | від 447 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX | від 288 zł | 22 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F OEM | від 264 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX | від 352 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX | від 827 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 OEM | від 827 zł | 3 пропозиції |