Procesor Intel Core i5 Sandy Bridge i5-2400 (BX80623I52400)
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Intel Core i5 Sandy Bridge i5-2400 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Sandy Bridge
Ceny na Intel Core i5 Sandy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Sandy Bridge i5-2400 | od 623 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Sandy Bridge i5-2500 | od 403 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Sandy Bridge i5-2500K | od 171 zł | 1 oferta |
Polecamy