Procesor Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX (BX80662I56500)
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Desktop Processor Core i5-6500 3.20GHz 6MB Cache LGA1151 BX80662I565 | 1 349 zł |
Intel Core i5-6500 Quad-Core Processor 3.2 GHz 6MB LGA1151 | 400 zł |
Intel CPU Core i5-6500 3.2GHz 6M cache 4 cores 4 threads LGA1151 BX80662I | 1 092 zł |
Intel Core i5-6500 Processor (3.2GHz, 4 Core, LGA1151 Socket) - SR2L6 | 340 zł |
Intel Core i5 6500 Quad-Core Processor 3.2 GHz 6MB LGA1151 | 200 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Skylake
Ceny na Intel Core i5 Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Skylake i5-6400 BOX | od 519 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6400T BOX | od 400 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Skylake i5-6500 BOX | od 280 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →