Procesor Intel Xeon W-2200 W-2223
Intel Xeon W-2200 W-2223 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon W-2200 W-2223
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon W-2223 4-CORES 8-THREADS 3.60 GHz R4 LGA-2066-120W CPU SRGSX SE | 504 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon W-2223, 3.6 GHz, 8.25 MB, BOX (BX80695W2223 | 2 148 zł |
Intel Xeon W-2223 Cpu Przezroczysty BX80695W2223 | 1 937 zł |
Intel Xeon W-2223 4-CORES 8-THREADS 3.60 GHz R4 LGA-2066-120W CPU SRGSX SE | 479 zł |
Intel Xeon W-2223 4-CORES 8-THREADS 3.60 GHz R4 LGA-2066-120W CPU SRGSX SE | 555 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon W-2200
Ceny na Intel Xeon W-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon W-2200 W-2223 | od 479 zł | 5 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2225 | od 2 640 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2235 | od 1 212 zł | 9 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2245 | od 2 010 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2255 | od 4 789 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon W-2200 W-2265 | od 3 036 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2275 | od 6 899 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2295 | od 5 620 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →