Procesor AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM (YD2600BBM6IAF)
Wideo 4Zdjęcia 2 | 1 825 zł Kup! TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 5600X MPK - PACZKOMAT, POCZTA, KUwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM |
|
6 rdzeni fizycznych z obsługą wielowątkowości. Dobry potencjał do podkręcania. Umiarkowane zużycie energii.
Procesory Ryzen 1000, Ryzen 2000 nie są wspierane przez płyty główne z chipsetem A520, B550.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge
Ceny na AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 BOX | od 850 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM | od 1 825 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X BOX | od 925 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →