Procesor Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM
Wideo 12 |
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM |
|
Architektura hybrydowa, która łączy wysokowydajne (rdzenie o wysokiej wydajności) i energooszczędne (rdzenie o efektywnej wydajności). Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel CPU/Core i5-12400F 440 GHZ LGA1700 taca 7235323 | 579 zł |
Intel Core i5-12400F Alder Lake - Tray Procesor - 6 rdzeni - 2.5 GHz - Int | 560 zł |
Procesor Intel Core i5-12400F, 2.5 GHz, 18 MB, OEM (CM8071504650609) | 553 zł |
Intel Core I5-12400f Tray | 591 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Core i5-12400F 2.5GHz LGA1700 18M Cache Tray C | 643 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Alder Lake
Ceny na Intel Core i5 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 BOX | od 689 zł | 31 oferta | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM | od 677 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX | od 553 zł | 35 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM | od 553 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400T OEM | od 953 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 BOX | od 869 zł | 18 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 OEM | od 888 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500T OEM | od 1 095 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 BOX | od 1 165 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 OEM | od 1 125 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX | od 859 zł | 26 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX | od 739 zł | 18 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM | od 730 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600T OEM | od 1 418 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →