Procesor Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-2495X BOX
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-2495X BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-2495X BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon w7-2495X 2500 4677 BOX BX807132495X | 8 579 zł |
Procesor serwerowy Intel Procesor Intel XEON w7-2495X (24C/48T) 2,5GHz (4, | 10 585 zł |
Procesor Intel Xeon W7-2495X (45MB, 24x 4.8GHz) BX807132495X | 8 509 zł |
Intel Xeon W7-2495x Cpu Niebieski BX807132495X | 11 535 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon w7 Sapphire Rapids
Ceny na Intel Xeon w7 Sapphire Rapids |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-2475X BOX | od 8 527 zł | 9 oferty | ||
Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-2495X BOX | od 8 509 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-2495X OEM | od 12 205 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-3445 OEM | od 10 517 zł | 9 oferty | ||
Intel Xeon w7 Sapphire Rapids w7-3465X BOX | od 16 073 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →