Procesor Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX |
|
Intel zwiększa liczbę rdzeni w procesorach Core i7, przechodząc z ośmiu rdzeni energooszczędnych (E) i ośmiu rdzeni wydajnościowych (P) do 12 rdzeni efektywnościowych i ośmiu rdzeni wydajnościowych.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel S1700 CORE i7 14700K BOX GEN14 BX8071514700K | 2 823 zł |
Intel Core i7-14700K Raptor Lake-S Procesor - 20 rdzeni - 3.4 GHz - Intel | 1 990 zł |
Intel Procesor Core i7-14700 K BOX 3,4GHz LGA1700 CPINLZ714700K00 | 2 011 zł |
Intel Core i7-14700K PR-IN17I7-INT-018 | 1 939 zł |
Procesor INTEL Core i7-14700K | 1 939 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i7 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 BOX | od 1 799 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 OEM | od 2 015 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX | od 1 719 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F OEM | od 1 917 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX | od 1 600 zł | 35 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX | od 1 799 zł | 37 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM | od 1 921 zł | 37 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K OEM | od 2 138 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700T OEM | od 1 999 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →