Procesor Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4 (BX80660E52620V4)
Wideo 18 |
Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon E5-2620V4 procesor 2,1 GHz 20 MB Smart CM8066002032201 | 2 365 zł |
Procesor serwerowy Intel Intel Xeon Procesor E5-2620V4 SR2R6 (20MB Cache, | 2 203 zł |
Intel Xeon E5-2620v4 2.1ghz Cpu Przezroczysty 3757637 | 2 365 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon E5 v4
Ceny na Intel Xeon E5 v4 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 v4 E5-1620 v4 | od 1 188 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-1630 v4 | od 1 340 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2609 v4 | od 1 196 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2618L v4 | od 996 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4 | od 2 203 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2623 v4 | od 1 618 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2640 v4 | od 2 819 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2660 v4 | od 280 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2680 v4 | od 9 090 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2683 v4 | od 6 008 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2699 v4 | od 1 250 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2699R v4 | od 4 800 zł | 1 oferta |
Polecamy