Процесор Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4 (BX80660E52620V4)
Відео 18 |
Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Xeon E5-2620V4 procesor 2,1 GHz 20 MB Smart CM8066002032201 | 2 365 zł |
Procesor serwerowy Intel Intel Xeon Procesor E5-2620V4 SR2R6 (20MB Cache, | 2 203 zł |
Intel Xeon E5-2620v4 2.1ghz Cpu Przezroczysty 3757637 | 2 365 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E5 v4
Ціни на Intel Xeon E5 v4 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 v4 E5-1620 v4 | від 1 188 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-1630 v4 | від 1 340 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2609 v4 | від 1 196 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2618L v4 | від 996 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4 | від 2 203 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2623 v4 | від 1 618 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2640 v4 | від 2 819 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2660 v4 | від 280 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2680 v4 | від 9 090 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2683 v4 | від 6 008 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2699 v4 | від 1 250 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2699R v4 | від 4 800 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо