Procesor Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3350P (BX80637I53350P)
Wideo 5 |
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3350P i5-3340i5-3350P |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3350P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEW Intel Core i5 3350P SR0WS, LGA 1155, 3.1 GHz Quad-Core | 640 zł |
NEW Intel Core i5 3350P SR0WS, LGA 1155, 3.1 GHz Quad-Core | 656 zł |
NEW Intel Core i5 3350P SR0WS, LGA 1155, 3.1 GHz Quad-Core | 660 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Ivy Bridge
Ceny na Intel Core i5 Ivy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3340 | od 320 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3350P | od 640 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →