Procesor Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM (CM8070104291323)
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor Intel Core i3-10105F, 3.7 GHz, 6 MB, OEM (CM8070104291323) | 286 zł |
Intel Core i3-10105F procesor 3,7 GHz 6 MB Smart Cache CM8070104291323 | 299 zł |
Intel Core I3-10105f 4.4ghz Cpu Niebieski CM8070104291323 | 268 zł |
Modyfikacje Intel Core i3 Comet Lake Refresh
Ceny na Intel Core i3 Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX | od 412 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 OEM | od 419 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX | od 275 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM | od 268 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX | od 783 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 OEM | od 846 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →