Procesor Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Procesor Core i3-10105 BOX 3,7GHz, LGA1200 CPINLZ310105000 | 412 zł |
Intel Core i3-10105 PR-IN12I9-INT-024 | 419 zł |
Procesor INTEL Core i3-10105 | 546 zł |
Procesor Intel Core i3-10105 BX8070110105SRH3P | 649 zł |
Intel Procesor Core i3-10105 BOX 3,7GHz, LGA1200 66698 | 428 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Intel Core i3 Comet Lake Refresh
Ceny na Intel Core i3 Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX | od 412 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 OEM | od 419 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX | od 295 zł | 12 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM | od 268 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX | od 783 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 OEM | od 846 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →