Процесор Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i3-10105 Comet Lake Procesor - 4 rdzeni - 3.7 GHz - Intel LGA12 | 433 zł |
Intel Procesor Core i3-10105 BOX 3,7GHz, LGA1200 CPINLZ310105000 | 412 zł |
Intel Core i3-10105 PR-IN12I9-INT-024 | 419 zł |
Procesor INTEL Core i3-10105 | 546 zł |
Procesor Intel Core i3-10105 BX8070110105SRH3P | 649 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Intel Core i3 Comet Lake Refresh
Ціни на Intel Core i3 Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX | від 412 zł | 24 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 OEM | від 419 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX | від 275 zł | 14 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM | від 268 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX | від 783 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 OEM | від 846 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →