Procesor Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX (BX8070110305)
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i3-10305 procesor 3,8 GHz 8 MB Smart Cache BX8070110305 | 892 zł |
Procesor Intel Core i3-10305 ( 8MB, 4x 4.5GHz) BX8070110305 | 854 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Core i3-11305 3.8GHz LGA1200 8M Cache CPU Boxe | 783 zł |
Intel Core i3-10305 procesor 3,8 GHz 8 MB Smart Cache BX8070110305 | 892 zł |
Intel Core i3-10305, 3.8 GHz, 8 MB, BOX | 832 zł |
Modyfikacje Intel Core i3 Comet Lake Refresh
Ceny na Intel Core i3 Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX | od 412 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 OEM | od 419 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX | od 275 zł | 15 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM | od 268 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX | od 783 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 OEM | od 846 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →