Процесор Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX (BX8070110305)
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i3-10305 procesor 3,8 GHz 8 MB Smart Cache BX8070110305 | 892 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Core i3-11305 3.8GHz LGA1200 8M Cache CPU Boxe | 783 zł |
Intel Core i3-10305 procesor 3,8 GHz 8 MB Smart Cache BX8070110305 | 892 zł |
Intel Core i3-10305, 3.8 GHz, 8 MB, BOX | 832 zł |
Модификації Intel Core i3 Comet Lake Refresh
Ціни на Intel Core i3 Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX | від 412 zł | 23 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 OEM | від 419 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX | від 295 zł | 12 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM | від 268 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX | від 783 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 OEM | від 846 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →