Procesor Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i3-10105F Comet Lake Procesor - 4 rdzeni - 3.7 GHz - Intel LGA1 | 307 zł |
Intel Core i3-10105F PR-IN12I9-INT-025 | 308 zł |
Procesor INTEL Core i3-10105F | 295 zł |
Intel PROCESOR Core i3-10105F Processor (6M Cache, up to | 320 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Intel Core i3 Comet Lake Refresh
Ceny na Intel Core i3 Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX | od 412 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 OEM | od 419 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX | od 290 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM | od 268 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX | od 783 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 OEM | od 846 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →