Płyta główna Gigabyte H410M S2H V2
Zdjęcia 6 |
Kompaktowa podstawowa płyta główna firmy Gigabyte, zaprojektowana specjalnie do budżetowych kompilacji opartych na procesorach Intel 10. i 11. generacji. Należy do podstawowego segmentu cenowego i jest częścią serii Ultra Durable, z których wiele to niezawodne konie robocze przeznaczone do ciągłej pracy w trybie stałego obciążenia. Podczas jego produkcji szczególną uwagę zwrócono na jakość i niezawodność kluczowych elementów podsystemu zasilania, a także drobiazgów, które mogą irytować użytkownika w przypadku awarii.
W szczególności w tym modelu zastosowano specjalne podwójne zamki do modułów RAM, wytrzymałe rezystory z powłoką antysiarkową oraz sprasowany tekstolit. Dzięki takiemu pragmatycznemu podejściu seria Ultra Durable wykazuje wysoką wydajność, gwarantując wysoką stabilność i niezawodność przez cały okres eksploatacji. Gigabyte H410M S2H V2 jest wyposażony w gniazdo procesora LGA1200 i podstawowy chipset Intel H410.
Jest w pełni kompatybilny z procesorami Intel Core, Celeron i Pentium 10. i 11. generacji wprowadzonymi na rynek w latach 2019-2021. Procesor zasilany jest przez niezawodny, ale niezbyt mocny 5-fazowy podsystem zasilania. Obsługuje dwa moduły pamięci DDR4 (maksymalnie 2x32 GB z maksymalną częstotliwością zegara 2933 MHz), jeden szybki dysk SSD M.2 i do czterech urządzeń pamięci masowej ze złączem SATA3. Wbudowany kontroler sieciowy Intel zapewnia szybkie i stabilne połączenia z siecią kablową.
Kup Gigabyte H410M S2H V2
Wszystkie ceny 6 →Płyta główna Gigabyte H410M S2H V2 | 287 zł |
Gigabyte H410M S2H V2 Intel H410 LGA 1200 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard | 349 zł |
Płyta główna Gigabyte H410M S2H V2 | 363 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! GIGABYTE H410M S2H V2 LGA 1200 DDR4 4xSATA 1xM.2 micro | 307 zł |
Gigabyte H410m S2h V2 Motherboard Czarny H410MS2HV2 | 315 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! gigabyte Płyta główna H410M S2H V2 s1200 2DDR4 HDMI/DV | 292 zł |