Procesor Intel Core i7 Devils Canyon i7-4790K
Intel Core i7 Devils Canyon i7-4790K |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Devils Canyon i7-4790K
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Intel Core i7-4790K 4.00 GHz Quad-Core LGA1150 SR219 CPU Processor in | 578 zł |
New Intel Core i7-4790K 4.00 GHz Quad-Core LGA1150 SR219 CPU Processor in | 466 zł |
New Intel Core i7-4790K 4.00 GHz Quad-Core LGA1150 SR219 CPU Processor in | 556 zł |
NEW Intel Core i7-4790K Devil's Canyon Quad-Core 4.00GHz LGA1150 BX80646I7 | 2 072 zł |
Intel Core i7-4790K 4x4.0GHz 8mb Quad-Core LGA1150 CPU Prozessor New in Bo | 476 zł |
pokaż 7 ofert
Polecamy