Procesor Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX |
|
Możliwość dotarcia do 6 GHz zapewnia technologia Thermal Velocity Boost, zastosowana wcześniej w specjalnym wariancie Core i9-13900KS.
Częstotliwości dla rdzenia P max są zwiększone o 200 Hz do 5,6 GHz, a dla rdzenia E max o 100 MHz. Częstotliwości podstawowe dla rdzenia P i rdzenia E zostają zwiększone o 200 MHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORE I9-14900K 320GHZ CHIP SKTLGA1700 3600MB CACHE BOXED BX8071514900K | 3 149 zł |
Intel Procesor Core i9-14900K BOX 3,2GHz LGA1700 CPINLZ914900K00 | 2 811 zł |
Intel Core i9-14900K PR-IN17I9-INT-031 | 2 849 zł |
Procesor INTEL Core i9-14900K | 2 749 zł |
INTEL Core i9-14900K BOX 3,2GHz LGA1700 BX8071514900K | 2 904 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | od 2 060 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | od 2 888 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | od 2 514 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F OEM | od 3 016 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | od 2 236 zł | 32 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | od 2 569 zł | 38 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | od 2 751 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | od 2 884 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | od 3 199 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →