Procesor Intel Xeon Platinum 8180
Wideo 11Zdjęcia 5 | 49 770 zł Kup! Procesor serwerowy Intel Xeon Platinum 8180, 2.5 GHz, 38.5 MB, BOX (BX8067Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Intel Xeon Platinum 8180 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon Platinum
Ceny na Intel Xeon Platinum |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Platinum 8160F | od 42 729 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8168 | od 1 540 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8176 | od 1 896 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8180 | od 49 770 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8253 | od 1 072 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8260L | od 51 109 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8260Y | od 3 811 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Platinum 8276M | od 7 996 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8280 | od 66 256 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8280L | od 18 752 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Platinum 8280M | od 15 600 zł | 1 oferta |
Polecamy