Procesor Intel Core i7 Alder Lake i7-12700KF BOX (BX8071512700KF)
Wideo 8Zdjęcia 2 |
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700KF BOX |
|
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Alder Lake i7-12700KF BOX
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i7-12700KF 8C4c/20T 360-500 GHz zapakowany bez Kühler BX8071512 | 1 169 zł |
Intel Core i7-12700KF Alder Lake Procesor - 12 rdzeni - 3.6 GHz - Intel LG | 1 122 zł |
Intel Procesor Core i7-12700 KF BOX 3,6GHz, LGA1700 CPINLZ712700KF0 | 1 188 zł |
Intel Core i7-12700KF PR-IN17I7-INT-002 | 1 189 zł |
Procesor INTEL Core i7-12700KF | 1 364 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Alder Lake
Ceny na Intel Core i7 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700 BOX | od 1 239 zł | 27 oferty | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700 OEM | od 1 226 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700F BOX | od 1 149 zł | 16 oferty | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700F OEM | od 1 133 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700K BOX | od 1 000 zł | 28 oferty | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700KF BOX | od 957 zł | 30 oferty | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700KF OEM | od 1 160 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700K OEM | od 1 251 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →