Procesor Intel Processor 300 BOX (BX80715300)
Intel Processor 300 BOX |
|
Procesor Intel 300 ma dwa rdzenie P z obsługą technologii Hyper-Threading, pracujący z częstotliwością 3,9 GHz, 6 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, dwukanałowy kontroler pamięci DDR4-3200/DDR5-4800 i grafikę UHD Jednostka graficzna 710.
Procesor Intel 300 to najmłodszy członek rodziny Raptor Lake Refresh. Ten „kamień” zastąpił chipy Celeron/Pentium i można go uznać za następcę modelu Pentium Gold G7400
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Processor 300 BOX
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel - BX80715300 BX80715300 | 529 zł |
Procesor Intel 300 3,9 GHz 2.5 MB LGA1700 | 488 zł |
Intel Procesor Intel 300 3,9 GHz 2.5 MB LGA1700 | 455 zł |
Procesor Intel 300, 3.9 GHz, 6 MB, BOX (BX80715300) | 443 zł |
Procesor Intel 300 3,9 GHz 2.5MB LGA1700 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 399 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →