Procesor Intel Core i7 Ivy Bridge i7-3770K
Wideo 11Zdjęcia 2 |
Intel Core i7 Ivy Bridge i7-3770K |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Ivy Bridge
Ceny na Intel Core i7 Ivy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Ivy Bridge i7-3770 | od 340 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Ivy Bridge i7-3770K | od 600 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Ivy Bridge i7-3770S | od 286 zł | 3 oferty |
Polecamy