Procesor Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Wideo 4 |
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor INTEL Pentium Gold G6405 | 309 zł |
Procesor INTEL Pentium Gold G6405 BX80701G6405 BOX | 366 zł |
Procesor INTEL Pentium Gold G6405 BX80701G6405 | 349 zł |
Intel PROCESOR Pentium Gold G6405 4.10GHz FC-LGA14C BOX | 347 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Pentium Comet Lake Refresh
Ceny na Intel Pentium Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX | od 309 zł | 15 oferty | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6505T OEM | od 508 zł | 1 oferta | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6605 BOX | od 518 zł | 2 oferty |
Polecamy