Procesor Intel Core i3 Skylake i3-6100 BOX (BX80662I36100)
Wideo 2 |
Intel Core i3 Skylake i3-6100 BOX i3-6100 BOXi3-6100T BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Skylake i3-6100 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tested Intel Core i3-6100 3.7GHz/3M Socket FCLGA 1151 Processor CPU | 558 zł |
Procesor INTEL Core i3 6100, 3.7 GHz, 3 MB, Socket - 1151 | 613 zł |
Intel Core i3-6100 | 579 zł |
Intel 3.70 GHz Core i3-6100 3M Cache Processor BX80662I36100 | 240 zł |
INTEL CORE I3-6100U BGA Processor | 620 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Skylake
Ceny na Intel Core i3 Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Skylake i3-6100 BOX | od 240 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i3 Skylake i3-6100T BOX | od 487 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →